Peshore per Femije LAICA PS3007F Zmadho

Peshore per Femije LAICA PS3007F

PRG0110

Produkte te reja

Laica

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

5 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Peshore elektronike per femije

Pesha maskimale 20 kg

Ekran te madh LCD

Permasat: 56 x 33 x 4.6 cm

2 bateri 1.5v AAA (jo te perfshira)

20 produkte te tjere ne kete kategori: