Chicco Loder Krevati First Dreams

PB0673

Produkte te reja

Chicco

 • Loder krevati
 • Marka Chicco
 • 4 varese 
 • Panel elektronik
 • Drite te bute nate

Me shume detaje

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

7 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Chicco Loder Krevati me muzike klasike dhe zhurme te bardhe Nex 2 Dreams.

Ajo promovon relaksimin dhe ritualet më të mira të gjumit për të ndihmuar foshnjat të flenë të qetë, falë muzikës, tingujve të bardhë dhe dritës së butë të natës.

- 20 minuta muzikë klasike (Chopin, Schumann, Offenbach)

- dritë e butë nate me efekt venitje

- 4 varëse prej pëlhure të butë

- Panel elektronik i lëvizshëm, i përshtatshëm për shtretër druri dhe karroca 

30 produkte te tjere ne kete kategori: