I Ri Llambe Nate Led Zmadho

Llambe Nate Led

JUM0417

Produkte te reja

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Llambe nate me drite LED

Me pjese plastike jo toksike

Ka nje jetegjatesi prej 8000 oresh

Drite fluide fluoreshente ideale per tensionin 180-250 V

30 produkte te tjere ne kete kategori: