I Ri Chipolino Aksesor per Larjen e Bebit PRIMI (GREY) Zmadho

Chipolino Aksesor per Larjen e Bebit PRIMI (GREY)

CHP0213

Produkte te reja

Chipolino

Chipolino Aksesor per Larjen e Bebit PRIMI

 • Aksesor per larjen e foshnjeve ne modelin Primi
 • E pershtatshme per femijet deri ne 6 muajsh
 • Me dizajn rrjete per kullim dhe tharje te shpejte te ujit
 • Ne material plastik, rezistent

Me shume detaje

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Chipolino Aksesor per Larjen e Bebit PRIMI

E pershtatshme per femijet e porsalindur dhe ata deri ne 6 muajsh qe nuk mund te ulen vete

Ne dizajn rrjete higjenik dhe rezistent ndaj mykut

Dizajni i rrjetes mundeson rrjedhjen dhe tharje te shpejte te ujit

Pjesa e poshtme vjen e bute, e lehte per t'u perdorur ne perditshmeri, ku mund ta vendosni direkt ne vaske

Ne dizajn ergonomik per te siguruar komfort per femijen

Ne material te bute, komfort dhe te pershtatshem me lekuren e femijes suaj

Ne material plastik, te bute, dizenjuar per te qene rezistent

23 produkte te tjere ne kete kategori: