I Ri Tommee Tippee Furce 2 ne 1 Pastrimi Zmadho

Tommee Tippee Furce 2 ne 1 Pastrimi

SL0578

Produkte te reja

Tommee Tippee

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

950 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tommee Tippee furçë biberoni tepër e madhe për të pastruar edhe zonat më të vështira, me madhësi unike, që i përshtatet shumicës së shisheve.

Fijet e najlonit të qëndrueshme dhe të buta (pa sfungjer) sigurojnë pastrim higjienik.

Pastruesi i posaçëm i kokës së biberonit ka një furçë fleksibël që lejon pastrim të thellë 360 gradë. Doreza pa rrëshqitje ofron komoditet të madh në përdorim.

7 produkte te tjere ne kete kategori: