Nuvita Set per Kujdesin e Thonjve te Bebit 1138 Blue

NU0201

Produkte te reja

Nuvita Baby

Nuvita Set per Kujdesin e Thonjeve te Bebit

 • Modeli 1138
 • I sigurt dhe hipoalergjik
 • Perbehet nga materiali teper rezistent

Me shume detaje

28 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

850 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nuvita Set per Kujdesin e Thonjeve te Bebit 1138

Seti per perkujdesjen e thonjve perbehet nga:

- Gershere celiku me maje te rrumbullaket, pa permbajtje nikeli

- Prerese thonjsh me kapje ergonomike, pa permbajtje nikeli

- 5 lima per rregullimin e thonjve te prere

Gersheret dhe preresja e thonjve jane krijuar nga material hipoalergjik dhe pa nikel

26 produkte te tjere ne kete kategori: