I Ri Nuvita Cante Shpine Maternity 8730 Black Zmadho

Nuvita Cante Shpine Maternity 8730 Black

NU0157

Produkte te reja

Nuvita Baby

Nuvita Cante Shpine Maternity 8730 Black

 • Me 11 ndarje me hapesire per te vendosur cdo gje qe ju duhet per femijen
 • Me rripa qe mund t'i perdorni per ta lidhur ne ndenjese, karroce
 • Me xhepa te izoluar termike per te ruajtur temperaturen e shishes

Me shume detaje

12 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

6 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nuvita Cante Shpine Maternity 8730 Black

* Kur ke nje femije te vogel dhe duhet te largohesh nga shtepia, deshiron te marresh boten me vete: pelena, peceta, rroba rezerve, shishe per femije... e keshtu me rradhe

* Canta e shpines shumefunksionale e Nuvita-s per mamin dhe babin eshte ajo qe ju duhet per te patur te gjithe boten e bebit me vete

* Praktike, e gjere dhe kompakte, canta ka shume ndarje te brendshme dhe te jashtme te madhesive te ndryshme dhe organizim qe mbyllet mire, e projektuar posacerisht per te pasur gjithmone gjithçka te organizuar mire dhe ne dispozicion pa shkaktuar rremuje

* E papershkueshme nga uji, e lehte per t'u pastruar dhe me te gjithe aksesoret e nevojshem per te dale nga shtepia me femijen, duke marre me vete gjithçka qe ju nevojitet

* E pershtatshme si per mamin, ashtu edhe per babin

Me shume xhepa per organizim me te mire

Me nje zinxhir te madh qe ndahet ne 6 xhepa kryesore per te vendosur napat, pelenat, rrobat, lodrat, shishet dhe gjithcka tjeter qe ju nevojitet

Hapesira e bollshme ju lejon te aksesoni te gjitha objektet qe ju nevojiten me lehtesi dhe menjehere

Xhepa me izolim termik per shishet e bebeve

Xhepi i perparme ka 2 ndarje termike per te vendosur shishet dhe per te qene te ndara nga pjesa tjeter ne menyre qe te mos krijohet kontakt me te ngrohtin apo te ftohtin e jashtem

Fale izolimit termik, keta xhepa kthehen ne teper te dobishem per ruajtjen e temperatures se qumeshtit apo lengjeve te tjera per nje kohe te gjate

Unaza elastike eshte ideale per ruajtjen e gushoreve dhe sendeve te tjera

Me rripa multifunksionale

Canta multifunksionale e Nuvita-s eshte kundra ujit dhe eshte krijuar nga material qe eshte i lehte per t'u pastruar

Rripat e supeve jane te trashe, te mbushur, ne menyre qe te ulin ndjesine e rendeses se peshes se cantes dhe ne te njejten kohe teper te rehatshme

Ato vijne gjithashtu te pajisura me 2 rripa praktik qe kapen me tokeza per ta lidhur canten e shpines ne ndenjesen ku do te ulet femija

Ne anen e pasme vjen dhe nje rrip per te lidhur çanten e shpines me karrocen e bebit, ideale ne rastet e udhetimeve

Me nje xhep ne anen e pasme per te mbajtur te sigurta te gjitha sendet tuaja me me vlere, per t'i mbajtur te sigurta

Multifunksionale

Me nje porte te jashtme USB-je per te karikuar celularin me lehtesi apo per te mbajtur kufjet

Me nje xhep praktik anesor me peceta ne rast se do ju duhen per perdorim te shpejte. Mjafton te hapni zinxhirin e xhepit dhe te terhiqni peceten, keshtu qe nuk do ju duhet te hapni canten per te gjetur pakon e pecetave

Materialet dhe permasat:

- Me hapesire te bollshme per te vendosur te gjitha materialet e nevojshme ne udhetim apo ne dalje jashte shtepise me femijen

- Perbere nga material Poliester me cilesi te larte 300D: e lehte, rezistente ndaj njollave, rezistente ne kohe dhe kundra ujit

- Permasat: 30 x 35 x 16 cm

- Pesha: 860 gr

Permbajtja: 

- Xhepi kryesor me 6 ndarje te brendshme per vendosjen e rregullt te pelenave, rrobave, lodrave per femije dhe gjithçka tjeter qe ju nevojitet

- Xhep i perparme me 2 ndarje me izolim termik dhe nje unaze elastike. Ideale per ruajtjen e temperatures se shisheve te bebeve dhe ruajtjen e gushoreve apo sendeve te tjera

- Xhep praktik anesor me hapje me zinxhir per te marre praktikisht peceta, pa pasur nevoje te hiqni paketimin apo te hapni canten

- Xhep anesor me izolim termik; ideal per ruajtjen e temperatures konstante te shisheve apo termusave

- Xhep i vogel i perparme me hapje me zinxhir, i perbere ne brendesi nga materiali PEVA per ruajtjen e sendeve higjienike, si biberoni

- Me nje xhep ne anen e pasme per te ruajtur te gjitha sendet me me vlere

Rripat

- Rripa shpatullash te qendrueshme dhe te rehatshme, te mbushura; e pajisur me 2 rripa praktik per te lidhur canten e shpines ne ndenjesen e femijes

- Me porte USB per te karikuar shpejt celularin apo porte te mbajtjes se kufjeve

- Rrip ne anen e pasme per te lidhur canten e shpines ne dorezen e karroces. Ideale per udhetime

Aksesoret

Perfshihet dyshek nderrimi i palosshem

 

21 produkte te tjere ne kete kategori: