Aparat Tensioni Medel Display Pro Zmadho

Aparat Tensioni Medel Display Pro

SG0039

Produkte te reja

Medel

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

8 500 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Ky aparat tensioni eshte ideal per monitorimin profesional te presionit te gjakut.

 Nuk permban merkur.

Ka ekran LCD me ndricim dhe lehtesisht te lexueshem.

Ne ekran shfaq gjithashtu nivelin e pulsit.

Ka te inkorporuar valvulen e clirimit te ajrit.

Produkt i prodhuar ne Gjermani.  

Fleta e të dhënave

Carousel Jo

1 produkte te tjere ne kete kategori: