Tricikel per Femije ne 3 Ngjyra

Produkte te reja

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

3 790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tricikel per femije ne tre ngjyra te ndryshme

Per femije te moshes 1 deri ne 4 vjec

Me ndenjese te rehatshme me mbeshtetje dhe shishen e ujit. Materiali i trupit metal ndersa pjeset shtese plastike

E qendrueshme dhe shume e pershtatshme per te vegjlit qe duan te mesojne te ecin vete me biciklete

Shetitje dhe argetim ne ditet e nxehta te veres 

E thjeshte per tu montuar sipas manualit te perdorimit qe do ta gjeni ne kuti

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 1 - 4 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: