I Ri

-500 Lekë

Cmim i reduktuar! Monopatine Batman Zmadho

Monopatine Batman

PB0383

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

3 490 Lekë

2 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Monopatine Batman

E qendrueshme dhe e sigurte per femijen tuaj gjate ecjes

Me lartesi te rregullueshme qe ofron lehtesi ne udhetim

Timon drejtues lehtësisht i manovrueshem

Doreza te veshura me plastike te bute

Plate per vendosjen e kembeve kunder rreshqitjes 

E pershtatshme per moshat mbi 3 vjeç 

Me personazhin e dashur Batman 

Keshillohet qe te perdoret nen vezhgimin e drejtperdrejte te nje te rrituri

*Sigurohuni qe gjate perdorimit femijet te jene te pajisur me kokore

Permasat jane 63 x 32 x 77 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: