Intex Varke Eksplorer 100 147 x 84 x 36 cm 58329

A-002364

Produkte te reja

Intex

20 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 190 Lekë

Add to wishlist

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 vjeç +

Me shume informacion

Ditet e plazhit do te jene ndryshe me varken e markes Intex Explorer 100.

Varka ka kapacitet per 1 person.

Ka 2 dhoma ajri me valvola te dyfishta.

Ne paketim vjen edhe litari per nxjerrjen e varkes nga uji.

Material i forte dhe rezistent.

Kaloni momente pa fund me argetim.

Keshillohet te perdoret nga persona mbi 6 vjec.

Permasat 147x84x36 cm.

30 produkte te tjere ne kete kategori: