Lorelli Batanie - Coral Zmadho

Lorelli Batanie - Coral

LRL0119

Produkte te reja

Lorelli

18 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Batanije e ngrohte dhe e bute per femijet e markes Lorelli, Coral

Me dizenjo dhe printime per femije.

Materiali 100% poliester, e bute e cila nuk irriton lekuren e femijes.

Permasat jane 85x100cm.

Fleta e të dhënave

Sipas përmasave 85x100 cm

6 produkte te tjere ne kete kategori: