Chicco Rrip Sigurimi Per Hapat e Pare 6m+

Produkte te reja

Chicco

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Ndihmojini femijet qe te mesojne te hadhin hapat e para.

Qe ata te ndiehen te sigurt dhe me vetebesim ju vijne ne ndihme freret e markes Chicco.

I pershtatshem per femijet e moshave 6+ muajsh.

Ndihmon femijen ne zhvillimin e aftesise dhe koordinimin ne ecje.

Nje mundesi e mire per prinderit per paksimin e dhimbjeve te mesit.

Femija fiton ndjenjen e kontrollit dhe te lirise.

Balancon me natyrshem me duart e lira.

Kaloni me teper caste argetimi me femijet.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

25 produkte te tjere ne kete kategori: