Nuvita Biberon Ortodontic Air.55 Cool Little Man 6m+ 1 cp 7084

NU0056

Produkte te reja

Nuvita Baby

Nuvita Biberon Ortodontic Air.55 Cool Little Man 6m+ 1 cp

 • Modeli 7084
 • Rekomandohet per moshat mbi 6 muajsh
 • Biberon ortodontik

Me shume detaje

52 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nuvita Biberon Ortodontic Air.55 Cool Little Man 6m+ 1 cp 7084

Biberoni ortodontik Air. 55 Cool Star eshte biberoni ideal per te shoqeruar femijen tuaj ne muajt e pare te jetes.

Mburoja speciale e perbere nga 55% ajer e mban gojen e femijes te lire per te marre fryme duke shmangur cdo ngecje te peshtymes qe mund te shkaktoje acarim te bezdisshem te lekures.

Forma e veçante ndihmon gjithashtu femijen tuaj te marre fryme me lehte nese ai e ka zakon te marre fryme me gojen e tij ose nese i ka hundet e zena.

Drita ekstra, si per nga pesha ashtu edhe nga ndjesia e perdorimit, eshte krijuar per te minimizuar perceptimin dhe zakonin e perdorimit te biberonit. Kjo do te jete nje ndihme e madhe kur foshnja juaj duhet te braktise pergjithmone perdorimin e biberonit.

Forma e dhembeve, e krijuar posacerisht ndihmon ne zhvillimin e duhur te gojes duke zvogeluar rrezikun e keqvendosjes se dhembeve dhe demtimit te qiellzes.

Forma e holle e bazes mbeshtet mbylljen natyrale te gojes duke siguruar pozicionimin korrekt te gjuhes dhe zhvillimin natyror te qiellzes.

I perbere nga silikoni antialergjik i ngjashem me lekuren, biberoni ofron nje efekt qetesues dhe komod tek femija juaj.

Te gjithe biberonet Air.55 Cool vijne te paketuara dhe jane te pajisura me kapak te rehatshem dhe praktik SteriCover® qe ekskluzivisht mbron biberonin kur nuk eshte ne perdorim dhe ku mund ta sterilizoni ne mikrovale.

30 produkte te tjere ne kete kategori: