Chicco Biberon Uni me Kuti 0-6m

CH0008

Produkte te reja

Chicco

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

800 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Biberon fallco i pajisur me nje unaze, lehtesisht i perdorshem. 

E markes Chicco.

I pershtatshem per femijet e moshave 0-6 muajsh.

Pershtatur posacerisht per lejimin e qarkullimit te ajrit.

Paketimi perfshin dy cope.

Biberoni eshte i holle dhe fleksibel per gojen e bebit tuaj.

Materiali eshte silikon.

Kenaq nevojen natyrore te bebit per gjirin e nenes. 

Ndihmon ne zhvillimin e qiellzes.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

30 produkte te tjere ne kete kategori: