Plasmon biskota baby 360 gr

CB0002

Produkte te reja

Plasmon

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

520 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Biskota per femije, Plasmon.

Teper ushqyese fale perberesve qe kane ne sasine e duhur.

Keshillohen per femije te moshave 6 muaj +.

Perberesit: miell gruri, sheqer, vaj vegjetal (palme, ulliri), qumesht i skremuar pluhur, niseshte gruri, malt elbi, fibra dietike (inulina), agjent thartues, kripra minerale, aroma, vitamina. Permban gluten dhe qumesht.

Pesha 360 g.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

2 produkte te tjere ne kete kategori: