I Ri Plasmon Biskota Biberon 4m+ Zmadho

Plasmon Biskota Biberon 4m+

CH0169

Produkte te reja

Plasmon

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

750 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Biskota per muajt e pare Plasmon.

Falë një recete të pasur me lëndë ushqyese të çmuara dhe pa vezë, biskota e shisheve të foshnjës ideale gjate shkeputjes nga qumeshti i gjirit.

Tri herë me të tretshme falë një mielli të veçantë, të përpunuar për tretshmëri më të mirë në qumësht dhe për t'i ofruar foshnjës tuaj një shishe që ushqehet.

Ushqyes… sigurisht! Me Kalcium i cili ndihmon zhvillimin e duhur të kockave dhe dhëmbëve, me Hekur i cili kontribuon në zhvillimin normal kognitiv dhe me

Vitamina… për ta shoqëruar atë në rritje!

Paketim 600gr

22 produkte te tjere ne kete kategori: