Nuvita Kombinat Pappasana Combo 6 ne 1 0m+ 1966

NU0076

Produkte te reja

Nuvita Baby

Nuvita Kombinat Pappasana Combo 6 ne 1  0m+

 • Modeli 1966
 • Nuvita Kombinat Pappasana 6 ne 1
 • I pershtatshem per femije 0+
 • Fuqia 400 Wat

Me shume detaje

7 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

12 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nuvita Kombinat Pappasana Combo 6 ne 1  0m+ 1966

6 funksione ne nje produkt per te ndihmuar pergatitjen e te gjitha vakteve te dites per foshnjen, duke filluar nga muajt e pare te jetes e deri pas nderprerjes se gjirit. Ai avullon, grin, perzien, homogjenizon, shkrin, te gjtiha shishet dhe kavanozet dhe gjithashtu sterilizon aksesoret me fuqine e avullit.

Ne ekranin dixhital ka 6 butona qe perdoren per te aktivizuar secilin funksion individualisht; do te jete e mundur thjesht te perzieni, thjesht te gatuani, thjesht te nxeheni etj ... duke vendosur kohen e deshiruar.

Me butonin special "Cook & Blend", ju do te kurseni kohe: mjafton thjesht te hidhni perberesit dhe brenda pak minutash ushqimi i foshnjes suaj eshte gati, i gatuar ne menyre te persosur dhe i bute aq sa duhet.

Forma e veçante e teheve te çelikut eshte krijuar per te homogjenizuar perberesit pa formuar flluska ajri: ne kete menyre arrihet te shmangen dhimbjet e pakendeshme te barkut.

 

Funksioni i ngrohjes se shisheve: Pappasana nxehet dhe shkrin ne banjomari, keshtu qe mund ta perdorni dhe per qumeshtin e gjirit.

Serbatori i ujit perbehet nga qeramika, eshte mjaft i lehte per tu pastrur dhe per te hequr cdo gjurme te papastertive.

E vogel, kursen hapesire ​​dhe majft e dobishme, duke filluar qe nga lindja derisa femija te arrije ne moshen qe mund te haje te njejten menu si e gjithe familja.

Fillimisht, gjate ushqyerjes me gji, funksioni i ngrohesit per shishe ju lejon te shkrini dhe ngrohni qumeshtin e gjirit me uje ne banjomari, duke ruajtur parimet ushqyese te tij.

Duke perdorur kapakun e posaçem, ju mund te sterilizoni me avull shishe, biberona ose pajisje shtese te pompes se gjirit.

Per periudhen kur femija pervec qumeshtit te gjirit mund te konsumoje dhe produkte ushqimore, ky kombinat eshte i vlefshem per grirjen, perzierjen, homogjenizimin dhe gatimin e frutave, perimeve, mishit dhe peshkut. Ekrani dixhital ju lejon te zgjidhni me lehtesi çdo veprim te vetem duke shtypur thjesht ikonen ose vendosni automatikisht kohe nga 5 deri ne 30 minuta ne rastin kur ju duhet te gatuani.

 Blenderi prej xhami ka nje kapacitet prej 500 ml;

Karakteristikat teknike:

* Furnizimi me energji elektrike: 220-240 VAC

* Frekuenca: 50/60 Hz

* Fuqia: 400 Wat

2 produkte te tjere ne kete kategori: