Bluza Spidermen Zmadho

Bluza Spidermen

Produkte te reja

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 090 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Vjec Bluza per djem me krah te gjata.

Materiali teper cilesor dhe komod.

Ne bluza eshte e stampuar personazhi Spidermen.

Ngjyrat e disponueshme: e zeze , gri dhe blu e erret.

Teper te buura dhe te vecanta.

23 produkte te tjere ne kete kategori: