Hipp Caj Fenel me Pustina 6/40g Zmadho

Hipp Caj Fenel me Pustina 6/40g

KOS0011

Produkte te reja

HIPP

28 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

430 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

HiPP Organic Fennel Tea

Përbërësit: Finok organik

Përgatitja: Në 200 ml ujë të pijshëm të shtoni 1 bustinë dhe lëreni për 5 minuta. Ftoheni çajin në temperaturë ambjenti dhe konsumojeni.

Përdorimi: Në varësi të moshës së fëmijës suaj, rekomandohet 1-2 filxhan në ditë.

Pa sheqer, pa gluten, pa aromatizues, pa kontaminantë, pa përbërës të modifikuar gjenetikisht.

Të ruhet në vend të thatë. Të përdoret: Shih në paketim

Prodhuesi: HiPP GMBH&CO EXPORT KG, A-4810 GMUNDEN/AUSTRIA 

4 produkte te tjere ne kete kategori: