Chante Clair Solucion Shtese per Larjen e Rrobave 1000 ml Zmadho

Chante Clair Solucion Shtese per Larjen e Rrobave 1000 ml

BBBI0025

Produkte te reja

Chante Clair

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Solucion shtese per larjen e rrobave te bebes

Me sasi 1000ml e markes Chante Clair

Per nje arome te kendshme dhe butesi maksimale ne rrobat e te voglit tuaj

Heq papastertite dhe largon bakteret nga rrobat

E tetsuar dermatologjikisht. Mund te perdoret per rroba te bardha apo me ngjyra ne lavatriçe (30 grade)  por edhe me dore

15 produkte te tjere ne kete kategori: