Bio Casa Bioform Plus Dizinfektante 1500ml Zmadho

Bio Casa Bioform Plus Dizinfektante 1500ml

BBBI0027

Produkte te reja

Biochimica

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Dizinfektues i cili perdoret per lavanderi, i markes Biochimica.

Dizinfekton dhe pastron duke hequr te gjitha papastertie dhe aromat.

Perdorimi: Per dizinfektimin dhe larjen e rrobave me dore shtoni 50 ml (gjysmë tape) nga solucioni per çdo liter uje dhe lereni per 60 minuta. Kur ju duhet ta perdorni ne makinen larese hidhni 50ml (gjysma tape) nga solucioni ne hapsiren ku hidhet zbutesi i rrobave.

Kujdes: Nuk duhet te perzihet me detergjete te tjere apo sapun. Ne larjen e duarve, nese i keni me detergjent tjeter duhet ti shpelani ato  dhe me pas te perdorni dizinfektuesin.

Me nje sasi prej 1500ml

9 produkte te tjere ne kete kategori: