Nuk Detergent Lares Rrobash 750 ml Zmadho

Nuk Detergent Lares Rrobash 750 ml

FF0029

Produkte te reja

Nuk

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

670 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Detergjent lares per rrobat, i markes Nuk.

I projektuar posacerisht per larjene errobave te femijeve.

Me enzima natyrale qe ndihmojne ne heqjen e njollave.

I pershtatshem per larje nga 20 ° C deri ne 90 ° C.

Nuk eshte i pershtatshem per veshjet me material leshi apo mendafshi.

Sasia 750ml

15 produkte te tjere ne kete kategori: