Nannys Leng Lares per Bebe 3 Litra Zmadho

Nannys Leng Lares per Bebe 3 Litra

LCN0025

Produkte te reja

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 240 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Detergjent i lengshem per larjen e rrobave te bebes, i markes Nannys.

Nje detergjent i krijuar enkas per rrobat e bebeve.

Me nje formule te vecante e cila ruan rrobat dhe lekuren e femijeve.

Me nje sasi prej 3 litra.

9 produkte te tjere ne kete kategori: