Nannys Zbutes Rrobash per Bebe 1 Litra Zmadho

Nannys Zbutes Rrobash per Bebe 1 Litra

LCN0026

Produkte te reja

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

210 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Zbutes rrobash per bebe me arome te embel.

Me nje sasi prej 1 liter e markes Nannys.

Mban rrobat e buta dhe me arome mjaft te mire qe zgjat.

Anti alergjik dhe i testuar dermatologjik.

I krijuar me formule te vecante enkas per rrobat dhe lekuren e bebeve.

9 produkte te tjere ne kete kategori: