Cam Krevat Portativ Me 2 Niv - Pisolino L118

Produkte te reja

CAM

 • Krevat portativ per femije
 • Mosha 0-36 muaj
 • 2 lartesi
 • Me rrota 
 • Hapet dhe mbyllet lehtesisht

Me shume detaje

18 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

10 390 Lekë

9 351 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krevat portativ i markes Cam, per femije te moshes 0-36 muajsh.

I pershtatshem per fjetje por edhe per oret e argetimit te femijes.

Me dy lartesi per vendosjen e dyshekut.

Mund te terhiqet e te zhvendoset neper shtepi me lehtesi, ka dy rrota.

Sistem per mbylljen dhe hapjen me lehtesi te krevatit.

Rrethimi i kravatit eshte me rrjete dhe me veshje te bute.

I hapur krevati ka permasa 124.5x71x75cm ndersa i mbyllur 20.5x20.5x65cm 

Kapaciteti mbajtes 15 kg

Pesha 10 kg

Produkti vjen i cmontuar dhe me canten e vet

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-36 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: