Set per Krevat Femije CottonBox Golden Spring

IZ0010

Produkte te reja

 • Set per krevat
 • I pershtatshem per femije
 • Marka GOLDEN
 • Seti permban:jorgan, carcaf dhe kellef
 • Material pambuk

Me shume detaje

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

6 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Set per te kompletuar krevatin e femijes tuaj

Marka Golden Spring 100% pambuk, antialergjik dhe anti-bakteriale

Seti permban:

-Jorganin 95x145cm.

-Kellefin e jorganit 100x170.

-Carcaf i poshtem 120x150cm.

-Kellef per Jastek 35x45cm (2 cope).

-Kellefi i mbrojteseve anesore te krevatit te bebes 40x240cm.

Lahet me dore ose me makine larese me 30 grade me shume uje.

Seti eshte per bebe djem me ngjyre blu me te bardhe dhe me printime makinash.

Nje ide mjaft e mire dhurate per femijet tuaj.

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Djem

30 produkte te tjere ne kete kategori: