Set per Krevat Femije CottonBox Baby Puppet

IZ0011

Produkte te reja

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

6 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Set per te kompletuar krevatin e femijes tuaj

Seti permban:

-Jorganin 95x145cm.

-Kellefin e jorganit 100x170.

-Carcaf i poshtem 120x150cm.

-Kellef per jastek 35x45cm(2 cope).

-Kellefi i mbrojteseve anesore te krevatit te bebes 40x240cm.

Materiali eshte 100% pambuk, antialergjik dhe anti-bakteriale.

Lahet me dore ose me makine larese me 30 grade me shume uje.

Seti eshte per bebe vajza me ngjyre pink me printim kotele ngjyre gri.

Fleta e të dhënave

Carousel Jo
Sipas Gjinisë Për Vajza

30 produkte te tjere ne kete kategori: