Cam Krevat Cullami 925

Produkte te reja

CAM

 • Krevat lekundes per femije
 • Skelet metalik
 • 8 nivele lartesie
 • Sistem frenimi

Me shume detaje

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

27 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krevat lekundes me skelet metalik per femijet.

Me 8 nivele lartesie dhe hapje ne njeren ane e clia jep lehtesi per te qene me prane me krevatin e prinderve.

Krevati mund te lekundet per nje gjume me te rehatshem per femijet.

Ka 4 rrotate cilat ndihmojne ne levizje, 2 prej te cilave me sistem frenimi.

Se bashku me krevatin perfshihen: dyshek i holle, veshja e brendeshme si dhe nje shufer e levizshme per ti vendosur nje mbulese te holle ne forme perde.

Mund te perdoret nga femije me peshe nga 0-9 kg. 

Permasat 105x59x82/134 cm.

Pesha 10.9kg

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

30 produkte te tjere ne kete kategori: