Pali Ciak Krevat Druri

Produkte te reja

Pali

 • Krevat per femije
 • Material druri
 • Me sistem frenimi
 • Pjesa e dyshekut eshte e levizshme

Me shume detaje

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

29 990 Lekë

25 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krevat me material druri per femijet.

Pjesa mbrojtese e krevatit e cila eshte e ndertuar me shirita druri dhe bazamenti ku vendoset dysheku jane te levizshem. Kjo ju ndihmon te ta vendosni lehtesisht femijen ne krevat.

Krevati ka permasa 133 x 72 x 101 cm

Eshte i pershtatshem per dysheke me permasa 60x120cm (dysheku nuk eshte i perfshire).

Me kater rrota, 2 prej te cilave me sistem frenimi. Krevati nuk eshte me lekundje.

Pesha e krevatit eshte 24.5 kg.

Produkti vjen i cmontuar.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

30 produkte te tjere ne kete kategori: