Cam Dyshek Kit Tessile Cullami 926

Produkte te reja

CAM

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

6 500 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Dyshek per te porsalindurit i markes Cam

Me nje strukture te brendshme te bute dhe te pademshme per shendetitin e femijes

Teper i rehatshem dhe i pershtatshem per te gjitha stinet

Eshte higjenik, duke qene se mund te lahet me dore ose ne lavatrice ne 30 °

Dysheku eshte me permasa 46 x 7 x 54 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

30 produkte te tjere ne kete kategori: