Chipolino Loder Pellushi me Projektor dhe Muzike

Produkte te reja

Chipolino

Chipolino Loder Pellushi me Projektor dhe Muzike

 • Lodra e bute prej pellushi me projektor dhe muzike
 • Me 12 ninulla, melodi dhe tinguj te natyres
 • Ofron 2 figura: henen dhe yjet

Me shume detaje

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

3 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Chipolino Loder Pellushi me Projektor dhe Muzike

* Rekomandohet per femijet e porsalindur

* Teper e bute, e lehte per t'u mbajtur

* Perbere nga material pellushi ne cilesine me te mire

* Dizenjuar specifikisht per femijet e porsalindur, qe ata te ndihen te perkedhelur, te rrethuar me ninulla dhe melodi

* Lodra luan 12 ninulla, melodi dhe tinguj te bute te natyres

* Koha e luajtjes se muzikes per lodren eshte: 30 minuta, 60 minuta dhe 90 minuta

* Lodra ofron nje projektor me 2 figura: henen dhe yjet, per t'i bere femijet te ndihen ne atmosferen e nates dhe gjumit

* Me indikator drite, kontroll te volumit

* Lodra mund dhe te ngjitet ne krevatin e femijes, ne ndenjesen, ne karrigen e ngrenies fale rripave ne pjesen e prapme

* Per te luajtur muziken, lodra ka nevoje per 3 bateri te permasave AA, 1.5V (baterite nuk jane te perfshira ne paketim)

* Produkti ofrohet ne nje kuti paketimi si dhurate, qe mund te shkoje si dhurate per te afermit apo miqte tuaj qe sapo jane bere me femije

* Lodra eshte krijuar ne perputhje me te gjitha standardet dhe direktivat europiane te sigurise se perdorimit te lodrave nga femijet

30 produkte te tjere ne kete kategori: