Lorelli Dyshek 60x120x9 cm Zmadho

Lorelli Dyshek 60x120x9 cm

LRL0114

Produkte te reja

Lorelli

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Dyshek i markes Lorelli,

Me nje strukturete brendshme me shkume poliuretani.

Teper i rehatshem dhe me nje ndertim anatomik te pershtatshem per femijet.

Eshte higjenik, duke qene qe edhe pastrohet lehtesisht.

Nuk deformohet, ruan formen fillestare.

Veshja e jashtme eshte me printime per femije, dhe mund te hiqet per tu lare.

Dysheku eshte me permasa 60x120x9cm.

Fleta e të dhënave

Sipas përmasave 60x120x9 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: