Lorelli Dyshek qe Paloset 60X120 Air Comfort

LRL0117

Produkte te reja

Lorelli

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

3 190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Dyshek i markes Lorelli, Air Comfort.

Me nje strukturete brendshme me shkume poliuretani.

Teper i rehatshem dhe me nje ndertim anatomik te pershtatshem per femijet.

Eshte higjenik, duke qene qe edhe pastrohet lehtesisht.

Cka eshte me e rendesishme dysheku eshte antialegjik

Nuk deformohet, ruan formen fillestare.

Me kanale ajri tek pjesa e kokes qe lejojne rrjedhjen e lire te ajrit, parandalon mbajtjen e lageshtise, mbeshtetjen anatomikisht te sakte te shpines se foshnjes.

Dysheku eshte i holle dhe kjo lejon qe te paloset lehtesisht.

Dysheku eshte me permasa 60x120x6cm.

Fleta e të dhënave

Sipas përmasave 60x120x6 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: