Lorelli Batanie - Polar

LRL0120

Produkte te reja

Lorelli

24 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Batanije e ngrohte dhe e bute per femijet e markes Lorelli, Polar.

Me dizenjo dhe printime te ndryshme.

Materiali 100% poliester, e bute e cila nuk irriton lekuren e femijes.

Permasat jane 75x100cm.

Fleta e të dhënave

Sipas përmasave 75x100 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: