Lorelli Jastek

LRL0124

Produkte te reja

Lorelli

30 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Jastek, Lorelli, per femije.

I bute dhe i rehatshem, mund te perdoret per femije te moshave mbi 0 muajsh.

Me ngjyre te bardhe.

I ndertuar posacerisht per ti krijuar rehati maksimale femijes suaj.

Permasat 39x24 cm.

Fleta e të dhënave

Sipas përmasave 39x24 cm
Sipas moshës 0+

30 produkte te tjere ne kete kategori: