Lorelli Jastek AIR 35 x 27

LRL0125

Produkte te reja

Lorelli

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Jastek, Lorelli, per femije.

I bute dhe i rehatshem, mund te perdoret per femije te moshave mbi 0 muajsh.

Me sistem kanlesh vertikal per te permiresuar qarkullimin e ajrit.

Materiali 100% pambuk.

Projektuar ne menyre specifike per te mbajtur koken dhe shpinen e foshnjes ne pozicionin e duhur.

Permasat 35x27 cm.

Fleta e të dhënave

Sipas përmasave 35x27 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: