Lorelli Mbajtese për Perdet e Krevatit Zmadho

Lorelli Mbajtese për Perdet e Krevatit

LRL0128

Produkte te reja

Lorelli

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 090 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Mbajtese per perdet e krevatit, te markes Lorelli.

Aksesore te cilet zbukurojne edhe me shume dhomen e femijes suaj.

Metalike dhe vendoset ne pjesen ballore te krevatit per te mbajtur perden.

30 produkte te tjere ne kete kategori: