Lorelli Set me 3 Pjese per Krevat

Produkte te reja

Lorelli

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Set carcafesh per bebet, te markes Lorelli.

Seti permban 3 pjese te ndryshme per krevatin.

Kellef jorgani me permasa 97x145 cm

Kellef jasteku me permasa 35x43 cm

Kellef per pjeset anesore te krevatit me permasa 100x150 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: