Lorelli Shtrese per Vendosje me Bazament Zmadho

Lorelli Shtrese per Nderrim me Bazament

LRL0200

Produkte te reja

Lorelli

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje bazament i cili ju ndihmon te nderroni dhe te vishni lehtesisht femijen.

Me forme drejtkendeshi dhe me pjeset anesore te ngritura.

Ai zhvendoset lehtesisht. mund te vendoset edhe mbi krevat.

E veshur me nje mbulese e cila pastrohe me lehtesi.

Permasat 80x50 cm.

Fleta e të dhënave

Sipas përmasave 80x50 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: