Kornize Tommy

ZEP0217

Produkte te reja

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Kornize per femije Tommy

Me nje foto me permasa 10x10 cm

Ngjyre blu me nje aeroplan me ngjyre te kuqe ne pjesen e siperme

Forme katrore dhe shume e kendshme per dhoma femijesh

30 produkte te tjere ne kete kategori: