Kornize Ciro

ZEP0219

Produkte te reja

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Kornize me ngjyre blu me arush ne forme drejtkendeshe

E pershtatshme per dhoma femijesh

Me permasa 10x15 cm.

Nje dhurate shume e bukur per te vegjlit

Me nje arush me ngjyre kafe dhe nje peme me gjethe te rena ne cepin e poshtem te kornizes

30 produkte te tjere ne kete kategori: