I Ri Kuzhina e bebit Zmadho

Kuzhina e bebit

A-006172

Produkte te reja

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

“Kuzhina e bebit”, libër unik për nënat e reja! Ai është i vetmi libër shqip i këtij lloji.

Nënat e reja ballafaqohen me shumë pikëpyetje që kur sjellin në jetë fëmijën, por kur bebushi mbushë 6 muaj fillojnë problemet se çka duhet të hajë fëmija.

Por, duke pasur në dorë librin “Kuzhina e bebit”, kjo dilemë do t’ju hiqet.

Libri ka qindra receta që nga muaji i 6-të e deri në muajin e 18-të.

Përpara çdo recete autorja ka dhënë edhe testimet që ju duhet t’i bëni më fëmijët tuaj.

Çdo gjë në libër është menduar me detaje dhe kjo ka bërë që udhëzimet, këshillat dhe recetat të jenë shumë adekuate dhe të nevojshme për çdo nënë të re.

Nr. i fleteve 232 

30 produkte te tjere ne kete kategori: