Trofe Druri e Personalizuar ''Mom to Be''

Produkte te reja

Nje dhurate e vecante per nenat e reja

Trofe druri me nje vend ku mund te vendoset fotoja e pare e ultrasonit

Mund te personalizohet me  urimin tuaj 

Permasat 16-22 cm

96 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

30 produkte te tjere ne kete kategori: