Loje Tomy Aquadoodle Pro My ABC Doodle

ALG2433

Produkte te reja

 • Loje Tomy Aquadoodle Pro My ABC Doodle
 • Marka: Tomy
 • Mosha: 3 vjeç
 • Lloji: Libër pikture

Me shume detaje

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

3 290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Mbushni stilolapsin e ujit pa rrëmujë dhe skiconi ndërsa ngjyrat marrin jetë!

Me çdo shkronjë të alfabetit dhe të gjithë numrat nga 1 në 10, gjurmimi i secilit është i lehtë.

Së shpejti do të numëroni dhe shkruani të gjitha vetë!

30 produkte te tjere ne kete kategori: