Set Supermarket Little Shoping

EUP0405

Produkte te reja

Set Supermarket Little Shoping

 • Set me 61 aksesore supermarketi per femije
 • Me fruta, perime, shishe imitim lengjesh, kase dhe para fallco
 • Femijet mund te skanojne me tingull cdo produkt per te kaluar ne kase
 • E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec

Me shume detaje

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

5 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Set per femije Supermarket Little Shoping

Supermarketi Buba eshte nje loder fantastike per cdo djale apo vajze qe i pelqen te ndihet si nje shites i vertete

Lodra imiton blerjet e verteta ne nje supermarket dhe ofron nje shumellojshmeri aksesoresh dhe produktesh

Lodra qendron lehtesisht ne kembe pa patur nevoje per mbeshtetje shtese

Seti do t'i siguroje cdo femije shume argetim duke mesuar te numeroje, te bleje, te paguaje dhe te kthehej kusurin

Supermarketi mini vjen me nje kase te vogel qe femija te mund te ktheje kusurin dhe te mbaje pagesen per cdo produkt te shitur, si dhe monedhat fallco

Kasa vjen dhe me nje tingull skanuesi, per te gjithe ata qe do blejne dhe ne sasi te medha

E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec

Ne set perfshihen mbi 61 aksesore: fruta, perime, akullore, biskota, shishe te vogla lengjesh

- Disponon produktet dhe rafte

- Kornize me sirtar dhe butona

- Skaner me efekte te zerit dhe drites

- Imitim i kartemonedhave dhe monedhave

- Fruta dhe perime

- Stenda per akullore

- Imitim i produkteve ne kuti kartoni dhe shishe plastike

Muzika per kasen funksionon me 2 bateri te tipit AA (baterite nuk perfshihen ne paketim)

Permasat e produktit:

Gjeresia: 66 cm

Thellesia: 25 cm

Lartesia: 68 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: