Ore Inteligjente per Femije me Sim Card F3

Produkte te reja

Smartwatch F3 per femije

 • Suporton karte telefoni Sim per te kryer dhe marre telefonata
 • Me nje kamera te perparme per te komunikuar dhe me video me prinderit
 • Ruani kontakte, merrni ne telefon, beni foto, ndizni blicin per ne erresire

Me shume detaje

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Smartwatch F3 per femije me karte SIM

Ora inteligjente qe do i mundesoje femijet te luajne te qete, duke qene ne perhere ne komunikim me prinderit e tyre

Vjen me ekran te madh, me rrip silikoni, teper e pershtatshme per te luajtur aktivitete apo sporte

Mundeson pranine e nje karte SIM dhe me nje kamera te perparme per te mundesuar telefonata me prinderit

kids Smart Watch: Top 15 Picks to Buy in 2022 - EchoSpy

Me shume funksione qe lehtesojne komunikimin

Me alarm SOS ne rast rreziku, ndizni blicin vetem me nje shtypje butoni, merrni ne celular, kontaktoni numrat e ruajtur, beni dhe shihni fotot e ruajtura, madje dhe mund te luani nje loje

Loja konsiston ne kontrollin e matematikes, duke u zhdervjelle ne mbledhje, zbritje, shumezim dhe pjesetim, ne nje kohe prej 3 sekonda

Nese doni te hiqni lojen apo nje modalitet te ores, mjafton te shtypni dy here butonin SOS ne te djathte

Prinderit mund te kontrollojne dhe vendndodhjen ne kohe reale te femijes fale sistemit GPS

Karakteristika te tjera te produktit:

Sistemet e pershtatshme te operimit Android & iOS
Mosha e perdorimit Per femije nga 4-12 vjec
Rezistent ndaj ujit Certifikuar sipas IP68
Network 2G
Voltazhi 3.72 Volt
Ekrani 240 x 240 IPS
Kapaciteti i baterise 400 mAh
Rezolucioni 128 x 64
Koha e karikimit 1 ore e gjysme
RAM 32 Megabit

Permasat e produktit:

Pesha: 120 grame

Gjeresia e rripit: Rreth 2 cm

Diametri i ores se lidhur: 51 mm

30 produkte te tjere ne kete kategori: