I Ri

-300 Lekë

Cmim i reduktuar! Mini Frigoriferi Loder 18m+ Zmadho

Mini Frigoriferi Loder 18m+

PB1447

Produkte te reja

 • Mini frigoriferi per femije 18 muaj +
 • Me aksesore brenda saj.

Me shume detaje

30 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

990 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Mini frigoriferi mund t'i ndihmojë të vegjlit tuaj të kultivojnë aftësitë e tyre të shkëlqyera motorike dhe fleksibilitetin, gjithashtu të zhvillojnë aftësitë e tyre praktike dhe koordinimin dorë-tru

Lodrat e frigoriferit përfshijnë disa aksesorper ta ber ate edhe me argetuese.

E bërë nga material me cilësi të lartë dhe të besueshëm, lodra e frigoriferit është e sigurt, rezistente ndaj rënies.

I përshtatshëm për lojë me role krijuese për t'u mësuar fëmijëve tuaj disa vegla kuzhine frigoriferike dhe funksionet e tyre.

Format dhe ngjyrat e ndezura mund të tërheqin vëmendjen e fëmijës suaj

I pershtatshem per femije 18 muaj +

Permasat: 18 x 13 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: