Set Dhurate Pink

ZEP0059

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Seti me i embel per urimin me te bukur.

Per bebe vajza vjen seti me nje album bebi dhe nje kornize e rrethuar me nje material si cope  .

Albumi i madh per 100 fotot e bebes vajze dhe fotoja kane permasa 10x15 cm .

Korniza qendron ne tavoline. Me dizenjo shkonja e fiongo me ngjyre pink, ne dukje nje set mjaft i embel dhe i vecante.

Nje dhurate ideale per te dashurit tuaj, per mamane e re, ne menyre qe te ruaj gjithcka si nje kujtim per femijen e saj.

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Vajza

30 produkte te tjere ne kete kategori: