Kornize me gjurme Pollicino

ZEP0119

Produkte te reja

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Kornize e krijuar posacerisht per femijet e porsalindur.

Eshte e ndertuar me dy pjese duke e bere ate edhe me te vecante.

Ne njeren nga kornizat ju mund te vendosni fotografine e femijes.

Ne kornizen tjeter ju mund te vendosni gjurmen e dores apo te kembes se bebes.

Perberja me te cilen behen gjurmet eshte e perfshire ne paketim.

E pershtatur me ngjyren blu per bebet djem.

Materiali i kornizes eshte druri.

Korniza eshte e pershtatur per tu vendosur ne tavoline.

Permasat: 13x18.

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Djem

30 produkte te tjere ne kete kategori: